Facebook

D.L.S. 125 vahupesuvahend

dls-125 Tekitab pehme ja volüümika vahu, mille tugev tekstuur tagab ideaalse puhastuse. Lihtne loputada, ei jäta sadet ega mõjuta vaha. Automaatpesu korral lahjendada veega 1:5 – 1:10. Spetsiaalse pihustiga kasutades 1:20 – 1:25.

 

D.L.S. 150 lumeefektiga puhastusaine

dls-150 Sobilik vahutamiskaarega automatiseeritud süsteemidele ja pihustitele. Rasvaeemaldavate ja lagundavate ainete poolest rikas, puhastab perfektselt tekitades pehme vahukihi. Ei ummista filtreid, pihustiotsikuid ega pumpasid, on kergesti loputatav.
Pihusti jaoks lahjendada veega 1:20 – 1:25, vahutuskaare jaoks 1:5 – 1:10.

 

D.L.S. 125 L3 värviline vahupuhastusvahend

dls-125-L3 Kontsentreeritud puhastusaine, tekitab peseva ja rasvaeemaldava punase vahu, mis loputades kaob. Ei ummista pihustiiotsikuid ega pumpasid, jätab värvid säravaks. Kasutatav kõigi pesumeetoditega. Automatiseeritud süsteemide jaoks lahjendada veega 1:5 – 1:10, pihusti jaoks 1:10 – 1:20.

 

BRILL CAR autopesushampoon

brillcar Väheaktiivne vedelik, sobilik käsitsi pesemiseks. Neutraalse pH tasemega, õrn ja ohutu igat tüüpi värvidele, eemaldab mustuse, sudu, rasva, õli ja mulla jättes pinnad puhtaks ja poleerituks. Tekitab rikkaliku pehme lihtsasti loputatava vahu.
Lahjendada veega 1:60 – 1:80.

DETER P12 tugevdusainega vahupesuaine

deter-p12 Puhastusaine automaatsüsteemidele, mis hõlbustab pesu ja ühtlasi neutraliseerib võimalikud pindaktiivsete ainete ja aluste jäägid, valmistades seeläbi auto ette vahatamiseks. Lihtsasti loputatav, hoiab pesuharjad puhtana.Lahjendada veega 1:1 – 1:2.

 

AUTOBELLA autode käsishampoon

autobella suur Kõrge viskoossusega toode, tekitab rikkaliku kreemja vahu, mis toimib tõhusalt mustuse, rasva, sudu ja putukaplekkide peal. Neutraalse pH tasemega ja ohutu ka kõige õrnematele värvidele. Lihtsasti loputatav, ergastab töödeldud detaile. Fosfaadivaba.Lahjendada veega 1:100.

 

AUTOBELLA LAVAINCERA shampoon käsipoleerimiseks

autobella-lavincerasuur Spetsiaalselt välja töötatud kõigi värvitüüpide pesuks ja rasvast puhastamiseks. Poleerivate ja vett tõrjuvate koostisosade poolest rikas, hõlbustab kuivatamist jättes pinnad ideaalselt säravaks. Fosforivaba.Lahjendada vees 1:80 – 1:100.