Facebook

ARIGEN lõhnaeemaldaja

Eemaldab igat tüüpi tekstiililt loomade, suitsu, kopituse lõhnad. Mitte kasutada nahast, seemisnahast ega karusnahast pindadel. Eelnevalt katsetada väikesel pinnal. Kasutamiseks pritsida ühtlaselt 25-30cm kauguselt, ilma märgamata.

DEOPAR kuiv plekieemaldaja

Tugevalt püsiva toimega lõhnastatud vedelik. Sobib nii autosse kui koduseks kasutamiseks. Sisaldab steriliseeriva toimega aineid. Pihustada õhku väikestes kogustes. Erinevad värvid erineva lõhnaga: beez-vanill, oranz-apelsin, roosa-virsik, roheline-õun.

RINPEL puhastusaine ja poonimisvaha nahale

Aktiivne, neutraalne vaht. Baseerub hinnalistel ainetel, puhastab päris- ja kunstnaha, ergastab värve ja muudab pinnad pehmeks. Hoiab ära pragunemise, tõrjub tolmu. Sobib autosse ja koduseks kasutamiseks.

DEOPLAK deodorant

Deodorandikaardid autodele ja siseruumidele. Erinevad lõhnad: mänd, lavendel, vanill, sidrun, maasikas, virsik.

KING FRESH lõhnastaja

Meeldiva aroomiga kaardid. Värskendab õhku, eemaldab lõhnad. Asendamatu autodele. Avada aegamööda, tagamaks pikaajalise toime.

PERFUME deodorant-sprei

Ergastab, värskendab ıhu ja eemdaldab lıhnad. Sobib autodele, kontoritele, tualettidele jne.

MARRIS kuiv plekieemaldaja

Eemaldab rasvaplekid istmekatetelt ja muudelt tekstiilidelt, kuid mitte veekindlatelt pindadelt. Ei jäta mingeid märke. Ei sisalda kloriinlahusteid.

CLIM steriliseerimisvahend konditsioneeridele

Steriliseerib täielikult autode, busside ja autoelamute konditsioneeride torustiku tänu tugevalt märgava toimega vahule. Tagab salongi värske ja hügieeniliselt puhta õhu. Parima tulemuse saavutamiseks tähelepanelikult järgida kasutusjuhendit.

CANDIVETRO klaasipuhastusaine

Meeldiva lõhnaga, eemaldab sudu, nikotiini, rasva, vaha jäägid ja putukad. Hoiab ära sillerdamist, aurustub kergesti. Sobib ka lakitud, emailitud ja kristallpindadele.

PLAK CAR armatuuripoonimisvaha ilma silikoonita

Professionaalne toode, tıestatud kvaliteet. Absoluutselt silikoonivaba, sobib värvidega. Tagab kõrge kvaliteedi ja suurepärase läike. Tõrjub tolmu, on veekindel ja pikaajalise toimega. Ei rasva.

STIL poonimisvaha auto interjööridele

Poleerib, puhastab ja värskendab kõiki plastikust pindu. Tolmuvaba, tõrjub niiskust ja jätab hea lõhna. Sobib ka puidust ja kummist pindadele.

DETAP vaipade puhastusaine

Eriline kuiv vaht, baseerub erilistel porivastase toimega ainetel. Puhastab, eemaldab rasva, steriliseerib ja värskendab värve. Jätab hea lõhna. Sobib auto interjööridele. Saadaval ka mittevahutava ainena.

VINET mitmetoimeline puhastusvedelik

Aktiivne, tugeva puhastava toimega toode auto interjööridele, plastikutele ja kunstnahale. Eemaldab rasva, steriliseerib ja värskendab värve ilma sadet jätmata. Sobib ka mehaaniliste osade, linoleumi, laminaadi ja lakitud pindade puhastamiseks rasvast.

PLAK 2 R poonimisvedelik plastikpindadele

Sisaldab naturaalset vaha, puhastab ja ergastab plastikust, kummist ja puidust pindu. Antistaatiline ja aeglustab tolmu kogunemist. Lihtne kasutada, ei rasva. Pehme lapiga lihtsasti peale kantav.

PLAK silikooniga armatuuripoonimisvaha

Aastaid Euroopa turul, kvaliteedi sümbol. Puhastab, poleerib ja kaitseb armatuurlaudu ja auto interjööri plastikust ja puidust detaile. Antistaatiline ja tolmu tõrjuv, tõkestab töödeldud detailide vananemist. Pikaajalise toimega. Erinevad lõhnad. Sobib ka mööbli, kummist ja marmorist pindade poonimiseks.

Home Interjöörihooldus