Facebook

MAKY autopoonimisvaha

maky_520x520 Rikas poleerivate ja kaitsvate koostisosade poolest, ergastab tuhmunud värve, andes neile tagasi algse läike.Tõrjub niiskust ja tolmu, kaitseb värvitud ja kroomitud pindu oksüdatsiooni eest.Sobib ka metallpindadele.

WAXY 2000 abrasiivne ja poleeriv kreem

waxygiallo_520x520 Poleerimiskreem

Uus kreemjas toode, baseerub naturaalsetel vahadel ja silikoonidel, mis tagavad särava tulemuse ja kaitsevad metallik- ja pastellvärvitud pindu.

Abrasiivne poleerimiskreem

Kergelt lihviv poleerimispasta, baseerub naturaalsetel vahadel ja silikoonidel. Eemaldab erinevat tüüpi kriimustused ja plekid.  Sobib nii metallik- kui pastellvärvitud pindadele.

WAXY CREAM kaitsetoimega poleerimiskreem

waxy_520x520 Rikas silikooni ja vaha poolest, hoiab ära autodejamootorrataste keredetailide oksüdeerumise ja tuhmumise.Jätab õhukese, kauakestva kihi, mis kaitseb happevihmade, sudu ja päikesekiirguse eest. Jätab pinnad säravaks.

CROSS autopoleerimisvaha

cross_520x520 Kõrgekvaliteediline kombinatsioon silikoonidest, naturaalsetest vahadest ja puhastusainetest, puhastab ja poleerib kõiki värve kiiresti ja kauakestva toimega. Ergastab värve, peab vastu mitmele pesukorrale ning kaitseb värvi niiskuse ja päikesekiirguse eest.
Home Poleerimine