Facebook

Puremax Keraamiline pinnakaitsevahend

Innovatiivne keraamiline pinnakaitsevahend muudab pinnad vett ja mustust tõrjuvaks. Tekitab pinnale tugeva kaitsekihi, mis loob isepuhastuva efekti ning muudab edaspidise hoolduse lihtsaks. Erakordselt lihtne kasutada ka tavatarbijal. Toode püsib pinnal kuni 5 kuud sõltuvalt edaspidisest hooldusest. Edaspidiseks hoolduseks kasutada puhastusvahendeid, mille pH ei ületa 12,0. Keraamilise pinnakaitsevahendiga töödeldud pindu võib hooldada korduvalt, see lisab pinnale uue kaitsekihi. Toodet võib kasutada ka kleebitud detailide puhul. Tekitab ka kilele kaitsva kihi.

Omadused: Tekitab pinnale libeda kihi. Vähendab pinnale mustuse naket sh. (pigi, soolad, seebid, putukad, rasvad jne). Tekib isepuhastuv efekt. UV- kaitse (UV-A;UV-B). Kaitse oksüdatsiooni eest. Anti-staatiline efekt. Silikoonivaba. Ränioksiidi ja titaanuimi baasil.

Kasutusvaldkond: Metall, roostevaba, plastik, süsinik, klaas, pleksiklaas, kivi, marmor, keraamika, kroom, akrüül, lakitud puit ja paljud muud pinnad. Näiteks keraamilised plaadid, duššikabiini seinad, WC-potid seest, kroomitud segistid, sõidukite pinnad jne.

Kulu: 2-4 piserdust detaili kohta ja u. 9 piserdust 1m2 kohta.

Kasutamine kuival pinnal: Peske pind korralikult puhtaks ja kuivatage. Kandke toode pinnale kerge udukihina ja võimalikult laiali. Poleerige kohe käsitsi pind puhta mikrofiiber lapiga.

Kasutamine märjal pinnal: Peske pind korralikult puhtaks. Katke aine udukihina märjale pinnale. Loputage pind korralikult veega (mitte lasta pinnal seista kauem kui 30 sekundit). Soovitavalt kuivatage pind mikrofiiber lapiga vältimaks veejälgede/jääkide teket pinnale.

Kui märjale pinnale katmisel jääb hall kiht: kas kasutasite toodet liiga palju, toode kuivas või oli pinnal liiga kaua või ei loputatud piisavalt kaua pinda veega.

Ohutus: Mitte kasutada toodet päikese käes. Mitte kasutada toodet kuumal pinnal. Mitte lasta tootel pinnal kuivada. Kasutada alati kuiva ja puhast mikrofiiberlappi.

Hoiatus: Hoida lastele kättesaamatus kohas.

pH 5,5

500 ml